.

.

FGen 30pcs 608-2rs Имајќи Челик - Двојно Гума Печат Shield Минијатурни Длабоко Ритам 608-2rs Имајќи Челик (8мм х 22mm x 7mm) Имајќи Голема Брзина Електрична Пумпа за Вода Посебни Пумпа

FGen 30pcs 608-2rs Имајќи Челик - Двојно Гума Печат Shield Минијатурни Длабоко Ритам 608-2rs Имајќи Челик (8мм

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

1 имајќи материјал : имајќи материјал е имајќи челик, запечатување материјал е гумени капак, метален сјај е светла, услугата животот е долга. 2 имајќи модел : 608rs имајќи должина : 8mm × 22mm × 7mm, опремени со скејтборд, ролери, ролери, долго скејтборд, електричен скејтборд, која е најточна во пазарот. 3. Длабоко ритам топката имајќи главно мечки радијална товар, но исто така може да носи радијална и axial оптоварување.Кога само радијална оптоварување се применува, контакт агол е нула, а максималната брзина е 2500 вртежи во минута. 4. Лого има предности на мал коефициент на триење, висок лимит на брзината, едноставна структура, ниски производствени трошоци и високо производство. 5.608-2 RS имајќи челик се погодни за скејтбординг, внатрешно лизгалки, скутери, плоча лизгалки и longboards.Модел : 608-2rs Боја : Црна внатрешен дијаметар : 8mm надворешниот дијаметар : 22mm дебелина : 7mm имајќи материјал : Имајќи Челик кој се одвојува еден усна контакт печат на двете страни, нема загадување во процесот на производство.Овој вид на топка имајќи е погодна за скејтборд, уметничко лизгање и уметничко лизгање.

Детални спецификации

Додатоци на производи