.

.

Futheda 10PCS Силикони USB 3.1 Тип В Машки Интерфејс Порта Plug Покрие Затка Анти Прашина Капа Заштитник - Јасно

Futheda 10PCS Силикони USB 3.1 Тип В Машки Интерфејс Порта Plug Покрие Затка Анти Прашина Капа Заштитник - Јасно

евалуација:

DEN 191.76
Од стока
Во магацинот

Големина : 10 x 7.5 x 4mm; Боја : Јасно.Висок квалитет со Силиконска материјал, добра изолација.Заштитете го вашиот USB 3.1 Тип В Машки порта од прашина, оксидирачки и гребнатини.Компатибилен со USB 3.1 Тип C приклучокот, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Одговара на вашиот КОМПЈУТЕР, AV опрема, Мобилен телефон податоци линија итн.Карактеристики : Јасно Силикони USB 3.1 Тип В Машки Анти Прашина Опфаќа Затка Заштитна Капи Капак.Висок квалитет со Силиконска материјал, добра изолација.Водоотпорен и dustproof.Компатибилен со USB 3.1 Тип В машки приклучокот.Едноставен за инсталација и отстранување.Тоа може да се спречи USB 3.1 Тип В машки plug гребење на мобилни телефони, камери и други предмети.Заштита на USB 3.1 Тип C порта од прашина и оксидација.Одговара на вашиот КОМПЈУТЕР, AV опрема, Мобилен телефон податоци линија итн.Спецификација : Одговара за : USB 3.1 Тип C Интерфејс Материјал : Силикон Боја : Јасно Големина : 10 x 7.5 x 4mm Вкупната Тежина : 2.8 g Пакет, Вклучувајќи : 10 x USB Тип В Прашина Приклучокот.

Детални спецификации

Додатоци на производи