.

.

Системи за видео надзор 10m(24ft) 2.1x5.5mm Dc 12v Моќ Проширување Кабел за видео надзор Безбедносни Камери IP Камера Dvr Самостојни.

Системи за видео надзор 10m(24ft) 2.1x5.5mm Dc 12v Моќ Проширување Кабел за видео надзор Безбедносни Камери

евалуација:

DEN 167.76
Од стока
Во магацинот

1.Материјал : ПВЦ+ чист бакар, должина : 8 M,Опремени со DC кабелот за напојување, 1 женски 4 женски 5.5 мм X 2.1 мм камера splitter кабли. 2.Продолжување мозок користи чист бакар јадро, што обезбедува одличен звук.Квалитетот на звукот е загарантирана. 3.Поддршка на електрична енергија : DC12 V, 15 V, 19 V, 24 V, 36 V, ова жица е само погодна за слаба точка опрема, и моќта не е повисока од 75 W. 4.Применливи опрема : надзор камери, home security камера системи за мониторинг, монитори, лаптопи, рутери, LED светло барови и други ниска-напон DC електрични опрема, автомобилство/видео надзор опрема.На високо-квалитетни и еколошки PVC изолација материјал има поголема отпорност на абење, повисок заштитен перформанси, стареењето отпор и поголема сигурност фактор.Надворешниот дијаметар на жица : 3.5 mm Влезен интерфејс : DC5.5 female Output интерфејс : DC5.5 машки спецификација : Надворешниот дијаметар на моќ приклучок : 5.5 mm, внатрешен дијаметар : 2.1 mm.Должина : 26 нозе.

Детални спецификации

Outer diameter of power plug:
5.5 mm, inner diameter

Додатоци на производи