.

.

NEWDERY Samsung Галакси J7 2018 Батеријата Случај, 5000mAh Галакси J7 Насочите Полначот Случај, Галакси J7V 2018, Галакси J7 Ѕвезда, J7 Врвот, J7 Аура, J7 Аеро, J7 Круна, J7 Eon Полнење Случај за

NEWDERY Samsung Галакси J7 2018 Батеријата Случај, 5000mAh Галакси J7 Насочите Полначот Случај, Галакси J7V

евалуација:

DEN 383.76
Од стока
Во магацинот

Нема потреба да се симнат на вашиот телефон. 1 * Прирачник За Корисникот.LED светло ќе флеш кога случајот е полнење, но не флеш кога случајот полнење Галакси J7 2018. Полнење Галакси J7 и случај во исто време Тоа пријави се на 50% стапка како и на вашите Брзо полнење.8 А производството го прави целосно наполнета во околу 2 часа, Одлична за вашиот пешачење, партија и преземање на слики. √3 LED : 50-75%. 【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】12-месечна гаранција овозможува да се заштитени за животот на Галаксијата J7 продолжен батеријата случај или услуга.Мека TPU материјал и елегантни текстура назад до нуди голем зафат искуство.

Детални спецификации

Додатоци на производи