.

.

Deuter Трага Про 32 Backpacking Ранец

Deuter Трага Про 32 Backpacking Ранец

евалуација:

DEN 3960.00
Од стока
Во магацинот

Мали и високо позициониран, исклучително тело-hugging хип перки оптимално пренос тежина на товарот на пролет челична рамка.Една поместена хип појас и прилагодливи sternum појас обезбеди дополнителни прилагодливи безбедна се вклопуваат и удобност.0 литарски пиење систем, капак оддел за важни статии, надворешниот џебовите, пред zip пристап, и внатрешна преграда за скапоцености обезбеди многу складирање.ОВОЈ ПРОИЗВОД Е ПО : Deuter Трага Про 32 е професионална меѓу пешачење ранци и можат да носат сè што е потребно за мулти-дневна турнеја.Патеката Про 32 е специјално создадени за мулти-ден туристите и climbers кои имаат поголеми количини на опрема.

Детални спецификации

Додатоци на производи