.

.

SCREENARAMA Нов Екран Замена за Acer Стремат A515-43-R19L, FHD 1920x1080, IPS, Сјајна, LCD LED Дисплеј со Алатки

SCREENARAMA Нов Екран Замена за Acer Стремат A515-43-R19L, FHD 1920x1080, IPS, Сјајна, LCD LED Дисплеј со Алатки

евалуација:

DEN 2143.44
Од стока
Во магацинот

Тестирани екран, Гарантира компатибилноста.Гаранција : 2 години.Резолуција : FHD 1920x1080 (Мора да биде ист како вашиот екран).Конектор : 30 pin (Мора да биде ист како вашиот екран).Големина на екран : 15.6", Сјајна, IPS (Широк Приказ), Тесни рамки.

Детални спецификации

Додатоци на производи