.

.

Мрежа Коаксијален Кабел Тестер RJ45/RJ12/RJ11 LAN Кабел Тестер Линија Пронаоѓач Наоѓање Алатка за Телефонски Кабел Collation Тестер Континуитет Проверка на Tracker Тонер

Мрежа Коаксијален Кабел Тестер RJ45/RJ12/RJ11 LAN Кабел Тестер Линија Пронаоѓач Наоѓање Алатка за Телефонски

евалуација:

DEN 393.36
Од стока
Во магацинот

【ПРОИЗВОД ПАРАМЕТРИ】 : Потрошувачка на Енергија : 25 MA.Големина : Прибл. 100x94x26mm / 3.9x3.7x1.0in.Тест кабел вклучува RJ45 / RJ12 / RJ11, со ниска потрошувачка на енергија и долг животен век. 【МУЛТИ-ФУНКЦИЈА】 : автоматско скенирање на владата може да се користи за брз тест, кој помага да се елиминира исклучувањето и крстот поврзување на мрежа и телефонски кабли. 【ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ】 : Оваа линија пронаоѓач е направен од УЛ инженеринг пластичен материјал, издржлив, носат-отпорни, отпорни на корозија, долгорочна употреба. 【ОПИС на ПРОИЗВОДОТ】 : Овој мрежен кабел тестер има рационализација дизајн, ергономски дизајн, удобно зафат, погодно да ги носите. 【КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ】 : Анти паѓа, анти светло дизајн, висок мерење на точност, стабилни перформанси, повеќе во линија со сајт во изградба. 1 x Кабел Тестер (Батерија, Не се Вклучени)1 x Настава Manual1 x Складирање Bag Specification : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Кабел Тестер Материјал : Инженерство Пластични Тест Кабел : RJ45/RJ12/RJ11 Напојување : DC 6 F22 9 V Батерија (Батерија, Не се Вклучени) Потрошувачка на Енергија : 25 MA Големина : Прибл. 100x94x26mm / 3.9x3.7x1.0in Package Листата : .

Детални спецификации

Додатоци на производи