.

.

20 Парчиња Сублимација Празно Лице Покривки се Соочуваат со Покривање со Црн Тапацир DIY Печати на Празно Платно

20 Парчиња Сублимација Празно Лице Покривки се Соочуваат со Покривање со Црн Тапацир DIY Печати на Празно Платно

евалуација:

DEN 551.76
Од стока
Во магацинот

Добар подарок за споделување : нашата лице покривки дојде во 20 парчиња, кои можат да бидат споделени со вашите пријатели, додека на состанокот вашиот променливите потреби; Тоа е исто така кул работа за да се носат овие се соочуваат со покривки со слики кои се значајни да се едни со други со пријатели; Тоа е исто така добар избор за подарок за родендени, graduations, и партии.Спецификации : Боја : како што е прикажано на сликата Големина : како што е прикажано на сликата Материјал : ткаенина Пакетот вклучува : 20 x Лице покривки Топло белешки : ве Молиме овозможи мала димензија грешка поради прирачник за мерење.Она што ќе добиете : ќе добиете 20 sublimated возрасни лице покривки, кои се доволно за да се задоволат вашата секојдневна употреба и замената потреби, и можат да бидат споделени со вашите роднини и пријатели; во исто време, sublimated ткаенина, исто така, направи што домот и мистериозна кога имате чист воздух.Користи широко : Кога детето излегува да се вози велосипед, риба, се кандидира, скок, јога, вежби, да присуствува на една партија или да учествуваат и во други спортски активности, носи топлина лице покривање ќе го направи вашето дете да се чувствуваат удобно и кул; Во исто време, на нашата лице покривки можат да бидат опремени со filterable чипови, така што вашите деца може да се игра на отворено безбедно.

Детални спецификации

Додатоци на производи