.

.

XccMe Адут 2024 Земе Америка Назад Гимнастик со Американското Знаме,20oz Нерѓосувачки челик Кафе Кригла,Двоен Ѕид Изолирани Гимнастик за Домашна Канцеларија на Отворено

XccMe Адут 2024 Земе Америка Назад Гимнастик со Американското Знаме,20oz Нерѓосувачки челик Кафе Кригла,Двоен

евалуација:

DEN 407.76
Од стока
Во магацинот

❃【20 мл Адут 2024 Земе Америка Назад】:Овој 20 мл Адут 2024 Земе Америка Назад гимнастик е направен од високо-одделение 304 18/8 храна одделение од нерѓосувачки Челик,и се пофали анти- ' рѓа и да доведе слободни нерѓосувачки челик овозможувајќи за мулти-сезона употреба!. ❃【ДВОЕН ЅИД ВАКУУМ ИЗОЛАЦИЈА ДИЗАЈН】:Двојно ѕидови вакуум изолација на телото и чисто водат-формирана лагер осигура дека гимнастик држи вашата on-the-go топли пијалаци за 6 часа или ладна за 24 часа. ❃【ПОГОДЕН ЗА】:Тоа е многу одлична за вашиот секојдневно се менуваат, како и во канцеларијата, на плажа, базен, отворен спортски настани, задната врата партии, и кампување. ❃【Лесно да се носат】:На долниот дел од телото е мала големина ја прави гимнастик се вклопуваат во повеќето купот на сопствениците.Така што возење, возење или пешачење тоа е многу удобен за носење. ❃【BPA-FREE КАПАК】:Оваа поздравниот капак спречува спречува spills или протекување, па никогаш не треба да се грижите за пијат дамки на маици или табели некогаш повторно.

Детални спецификации

Додатоци на производи