.

.

Theraflu во Прав за Дневно Тешка Настинка и Кашлица, Бери Исполнет со Ментол (6 пакети)

Theraflu во Прав за Дневно Тешка Настинка и Кашлица, Бери Исполнет со Ментол (6 пакети)

евалуација:

DEN 270.00
Од стока
Во магацинот

Се раствора во топла течност за да се обезбеди испаруваат, смирувачки олеснување.Задоволство Гаранција Ако поради некоја причина не сте задоволни со било GSK Потрошувачот производ Здравството, GSK Потрошувачки Здравствени ќе ви овозможат надомест во рок од 45 дена од датумот на купување.Добие олеснување од назална конгестија, кашлица, болки во телото, болки во грлото, синус конгестија, главоболка и треска.Ве молиме забележете дека поради GSK не е во можност да го контролираат квалитетот на нашите производи се продаваат од страна на неовластени продавачот, Гаранција не е достапна за производи купени од неовластен продавачот поради потенцијалниот квалитет на прашања надвор GSK е контрола.Theraflu во Прав за Дневно Тешка Настинка и Кашлица носи топлина за битка на вашиот симптоми со секоја власт спакувани доза.Привремено го намалува високата температура.Моќен, не-сонливост на денот на ослободување од настинка, кашлица, и симптоми на грип.Тоа е комбинација на одличен вкус на бери и ментол вкусови со лекови кои одат на работа на вашиот најлош случај на настинка и кашлица симптоми.Ве молиме контактирајте со GSK Потрошувачки Здравствени директно за повеќе информации.Бери исполнет со ментол вкусови.

Детални спецификации

Додатоци на производи