.

.

BRIGHTFOCAL НОВ ЕКРАН Замена За DELL INSPIRON 15-3567 ДОПИР САМО (ве Молиме ПОТВРДЕТЕ 3567 ДОПИР Пред Цел) 15.6 HD 1366x768 Екран на Допир Digitizer Собранието WXGA HD LED LCD Екранот

BRIGHTFOCAL НОВ ЕКРАН Замена За DELL INSPIRON 15-3567 ДОПИР САМО (ве Молиме ПОТВРДЕТЕ 3567 ДОПИР Пред Цел) 15.6

евалуација:

DEN 2124.00
Од стока
Во магацинот

Брза Испорака до Секој Клиент од Bright Focal!.Компатибилен Модел : BRIGHTFOCAL НОВ ЕКРАН Замена За DELL INSPIRON 15-3567 ДОПИР САМО (ве Молиме ПОТВРДЕТЕ Пред Цел) 15.6" HD 1366x768 Екран на Допир Digitizer Собранието WXGA HD LED LCD Екранот.Важно : мора да одговара на РЕЗОЛУЦИЈАТА, ОСВЕТЛУВАЊЕ, и ГОЛЕМИНА на ЕКРАН, ДОПРЕТЕ го/НЕ-ДОПИР да вашиот тековниот екран.Вие не може да отстапува од вашиот тековниот екран спецификации.Купување на екранот со различни спецификации нема да работат со вашиот систем.Ако не сте сигурни која е вашата тековниот екран спецификација е, ве молиме контактирајте со нас пред да ја купите и ние со задоволство ќе ви помогне.Bright Focal обезбедува 100% компатибилен нова точка и вашиот satisifaction е загарантирана.Пакетот вклучува НОВИ LCD екран само, без дополнителни одбор за контрола, рамки, задниот поклопец, настава или алатка итн.Ве молиме чувајте ги вашите оригинални делови.Ве молиме потврдете го со нас ако не сте сигурни кои делови се вклопуваат вашата машина.

Детални спецификации

Додатоци на производи