.

.

LCDOLED 15.6 инчен FullHD 1080p LED IPS LCD Екран на Допир за Digitizer Собранието + Рамки За Toshiba Satellite Радиус P55W-B5220 P55W-B5260SM Лаптоп

LCDOLED 15.6 инчен FullHD 1080p LED IPS LCD Екран на Допир за Digitizer Собранието + Рамки За Toshiba Satellite

евалуација:

DEN 4319.76
Од стока
Во магацинот

Ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ за превозот.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.Ве молиме не ни остави какви било негативни/неутрален повратни информации или да се отвори било која тврди дека пред да контактирате со нас, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се обезбеди задоволен решение за нашите клиенти.Компатибилен Модел : За Toshiba Satellite Радиус P55 W-B5220 P55 W-B5260 SMWarranty : 3 месеци Големина : 15.

Детални спецификации

Додатоци на производи