.

.

Лента ЛогикаПакување Листа Ограден Коверти, U. S. A. Знаме, 5 1/4 x 8, Црвени/Бели/Сина, 1000/Случај

Лента ЛогикаПакување Листа Ограден Коверти, U. S. A. Знаме, 5 1/4 x 8, Црвени/Бели/Сина, 1000/Случај

евалуација:

DEN 210.48
Од стока
Во магацинот

Притисок чувствителни пакување листа коверти се обезбеди и заштита на документите кои се приложени кон надвор од пратки.Претходно печатени со патриотски порака и/или слика на тешки 2 Мили поли.Топла топи лепило подлога обезбедува силна лепливоста на брановидни хартија и производи.Коверти се отвори по првата димензија. 5 1/4 x 8" U. S. A. Знаме Пакување Листа Пликови.Притисок чувствителни пакување листа коверти се обезбеди и заштита на документите кои се приложени кон надвор од пратки.Претходно печатени со патриотски порака и/или слика на тешки 2 Мили поли.Топла топи лепило подлога обезбедува силна лепливоста на брановидни хартија и производи.Коверти се отвори по првата димензија.

Детални спецификации

Додатоци на производи