.

.

Страна Sleeper Перница за Врат Болка,без Мирис Мемориска Пена Перница за Спиење,Ортопедски Контура Перници Кревет Перници,Грлото на Вратот Поддршка Перница за Грбот и

Страна Sleeper Перница за Врат Болка,без Мирис Мемориска Пена Перница за Спиење,Ортопедски Контура Перници Кревет

евалуација:

DEN 1103.76
Од стока
Во магацинот

Ублажува Вратот, Рамото и Болка во Грбот : Многу луѓе кои страдаат од хронични вратот, рамото, и грбот најдат мемориска пена перници понуди многу на pros. Го задржува Контури : Memory пена го задржува одлична контура на главата, вратот и рамениците,ова е важно, бидејќи тоа помага во одржување на вашиот ' рбет се усогласени.Според Ameri Sleep, една од најголемите предности на користењето на мемориска пена, е олеснување на притисокот поени.ЗАБЕЛЕШКА : ЗА МЕМОРИСКА ПЕНА, НИКОГАШ НЕ ТРЕБА ДА СЕ LAUNDERED.Редовни перници имаат тенденција да се навалите главата во приклонуваат.

Детални спецификации

Додатоци на производи