.

.

Силиконски Мека Тетоважа РКА Конектор Клип Канапи за Тетоважа Машини Тетоважа Машина Клип Кабелот Силикони Тетоважа Напојување Кука Линија РКА Plug Додаток Кертриџ

Силиконски Мека Тетоважа РКА Конектор Клип Канапи за Тетоважа Машини Тетоважа Машина Клип Кабелот Силикони Тетоважа

евалуација:

DEN 1560.00
Од стока
Во магацинот

Безбедно и еко-пријателски, постабилна и издржливи, добри перформанси, важен тетоважа додаток. Изработен од легура приклучокот, тешки‑должност пролет клип и прашина круг меки силиконски, може да биде цврсто во контакт со машина. Безбедно и еко-пријателски, постабилна и издржливи, добри перформанси, важен тетоважа додаток. Поради различни производни пакети, бојата на приклучокот е случаен, па оние кои ум треба да биде внимателен да се купи. Школка на жица е направен од силика гел, а внатре е направен од бакар core жица, што е подобро спроводливост.Функција : 1.Ова ви го чува од добивање уморни после работат долги часови.ПОГОДЕН ЗА Оваа тетоважа клип кабелот е соодветен за сите напојување и тетоважа моторни машина со РКА интерфејс. Затегнете го приклучокот пред употреба.Со нашите Тетоважа Мозок, ќе можат да се фокусираат на она што навистина е важно.Врвен КВАЛИТЕТ со СИЛИКОНСКА ЈАКНА - врвен квалитет со силиконска јакна кабел со зголемена флексибилност овозможува метежот–бесплатно, лесна и непречен операција за тетоважа машина.ТЕШКИ‑ДОЛЖНОСТ ПРОЛЕТ КЛИП Направен од алуминиум приклучокот, тешки‑должност пролет клип и прашина круг меки силиконски, може да биде цврсто во контакт со машина.

Детални спецификации

Додатоци на производи