.

.

UNISE Блескава Сјајот Текстура Салата Drawstring Кеси Sackpack Спортски Ранец со Шише за Вода Мрежа Џебови за Мажи, Жени, Девојки

UNISE Блескава Сјајот Текстура Салата Drawstring Кеси Sackpack Спортски Ранец со Шише за Вода Мрежа Џебови за

евалуација:

DEN 1428.00
Од стока
Во магацинот

☛Преносни Drawstring Кеси за Мулти-use Suitable за ФИТНЕС, јога, прошетка, возење велосипед, спорт, пливање, плажа, пешачење, fihshing, излет, студентите, колеџ, канцелариски работник, викенд оклопни, шопинг и др.5 СМ✉100% ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ - Ако имате било какви проблеми околу UNISE Drawstring Кеси, ве молиме да бидат слободни да контакт.Продавница светлина спортски обувки, спортски, јога облека, i Pad и други предмети.5 inch Package Димензии - 23 x 19 x 3.Издржливи страни и назад на главната торба имаат мрежи за добра пропустливост на воздух.Материјал - 100% Polyester Size - (W)x 35cm (H) 47 CM/(W)13.Drawstring Кеси Големина - (W)x 35cm (H) 47 CM/(W)13.☛Перење Instructions Machine перат одделно, не белење агент додаде.Преносни/Лесни Sackpack - Постојат два патент џебовите на предната страна од кесата, кои може да се сместат некои мали предмети како што се нега на кожата производи, вода во шишиња, чадори, очила, крпи, копчиња, мобилни телефони, податочни кабли, промени, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи