.

.

UNISE Симпатична Крави И Цвеќиња Салата Drawstring Кеси Sackpack Спортски Ранец со Шише за Вода Мрежа Џебови за Мажи, Жени, Девојки

UNISE Симпатична Крави И Цвеќиња Салата Drawstring Кеси Sackpack Спортски Ранец со Шише за Вода Мрежа Џебови

евалуација:

DEN 1963.20
Од стока
Во магацинот

☛Дише & Fashion This дише/долгорочните/мода/лесни/удобно/drawstring затворање/мулти-функционална/тоа е вашиот најдобар избор.☛Перење Instructions Machine перат одделно, не белење агент додаде.Издржливи страни и назад на главната торба имаат мрежи за добра пропустливост на воздух.Drawstring Кеси Големина - (W)x 35cm (H) 47 CM/(W)13.Материјал - 100% Polyester Size - (W)x 35cm (H) 47 CM/(W)13.Продавница светлина спортски обувки, спортски, јога облека, i Pad и други предмети.

Детални спецификации

Додатоци на производи