.

.

Feicuan L R Копчето за Скролување Лента Кабел за Замена на Дел Поправка Додаток за PSPGO Домаќин [Sony PSP]

Feicuan L R Копчето за Скролување Лента Кабел за Замена на Дел Поправка Додаток за PSPGO Домаќин [Sony PSP]

евалуација:

DEN 1653.60
Од стока
Во магацинот

Висок квалитет.Добра замена дел.Компатибилен : За PSPGO.Пакет се вклучени : 1x L копчето лента кабел, 1x Р копчето лента кабел.Белешка : Постојат некои гребнатини на копчето лента кабел.Тоа е втората страна.L R Копчето за Скролување Лента Кабел за Замена на Дел Поправка Додаток За PSPGO Домаќинот Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека знаете како да го користите тоа, ви благодариме.Компатибилен : За PSPGO Пакет се вклучени : 1x L копчето лента кабел 1x Р копчето лента кабел Имајте на ум : Постојат некои гребнатини на копчето лента кабел.Тоа е втората страна.

Детални спецификации

Додатоци на производи