.

.

Безжична Игри Тастатура, Глушец и Жичен Слушалки со Ергономски 87 Копче Виножито Светлото Батерија 3800mAh Батеријата Механички се Чувствуваат Анти-ghosting Mouse pad за персо

Безжична Игри Тастатура, Глушец и Жичен Слушалки со Ергономски 87 Копче Виножито Светлото Батерија 3800mAh Батеријата

евалуација:

DEN 1391.76
Од стока
Во магацинот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. 【Прекрасно Виножито Светлото】безжичниот игри на тастатурата може да понуди кул мешана боја на осветлување ефект, 3 ниво на осветленост, повеќе блескав во темнината, да обезбеди уникатен визуелен празник кога го користите и подобрување на конкурентна атмосфера кога игри, и, исто така, лесно можете да го вклучите светлото во позадина се исклучува со притискање на FN+копчето за скролување за да одговара на вашите вистински потреби, и осветлување автоматски ќе го исклучите ако не користите во 2 минути за да се заштеди енергија.4 Ghz Безжична Тастатура и Глушец】Овој игри тастатура и глушец комбо усвојување на напредни 2.5 милиметарски Џек со прилог 1 за 2 splitter кабел, лесно да се користи за слушање музика или играат игра во PC/Паметен Телефон/PS3/PS4/Psp/Switch. 【Игри Глувчето】Овој безжичен глушец е дизајниран со кул разбиена шема и 7 боја автоматско менување на светлото за дишење, 6 копчиња, 3 ниво на прилагодливи DPI( 800-1600-2400), се создаде фенси визуелно искуство, се направи со користење на повеќе флексибилни и точни, и тој е направен од висок квалитет на АБС материјал и ергономски домување, да се обезбеди удобно користењеза долго време без замор, тоа, исто така, имаат светлина switch за да го вклучите/исклучите светлото, се многу практични.

Детални спецификации

Додатоци на производи