.

.

Додатоци Пакет за Префрлање OLED, Сите во 1 Додатоци Колекции за Префрлање OLED 2021 Модел:Случај & Екран Заштитник, Рака Костец & Трки Тркала за Радост con, Контролор на Пол

Додатоци Пакет за Префрлање OLED, Сите во 1 Додатоци Колекции за Префрлање OLED 2021 Модел:Случај & Екран Заштитник,

евалуација:

DEN 1031.76
Од стока
Во магацинот

Внатрешната мрежа џеб за други помали додатоци како полнење Кабел, рака ремени.Сите-ВО-ЕДНО Додатоци Комплет за Префрлање OLED : мора да се додатоци за полнење компатибилен со Nintendo Switch OLED модел, вклучува : 1x за носење, 2x калено стакло екран заштитник за префрлање OLED конзола со чиста додатоци, 1 x заштитна случај, 2 x рака костец, 2 x трки тркала рака костец, 1x пати-во можност екранот потпирачот, 8x палецот зафат капи, 1x шминка огледало, 1x рамо, рака, 1x картички solts.Нашиот Уникатен дизајн : Ние изграден во една симпатична мала огледало (акрилик материјал) за оваа носење ви одговара, ти ги елегантен изглед, додека во патувањето.Многу пријателски да патуваат и најдобар подарок за вашето семејство, пријатели.

Детални спецификации

Додатоци на производи