.

.

PXN 9607X Безжичен Прекинувач Контролори, Далечински Про Контролер Gamepad Џојстик за Nintendo Вклучите/Лајт/OLED,Поддржува NFC, Турбо, Екранот,Жиро Оска и Двојна Vibratio,се Префрлат

PXN 9607X Безжичен Прекинувач Контролори, Далечински Про Контролер Gamepad Џојстик за Nintendo Вклучите/Лајт/OLED,Поддржува

евалуација:

DEN 695.76
Од стока
Во магацинот

【КОМПАТИБИЛЕН со ПОВЕЌЕ ИГРИ】 : Висок compatibilities за крајната игри искуство, PXN Безжичен Прекинувач Контролер е компатибилен со Nintendo Вклучите/Лајт/OLED, одговара за сите Switch игри, поддржува Префрлување домаќин, PC компјутер, идеален за игра Zelda, Марио Одисеја, Splatoon 2, Марио Kart, Животински Премин, итн.(Тест Верзија Без Да Се Префрлите Пакет). 【HIGH-TECH КОМБИНАЦИЈА КОНТРОЛЕР】:играта контролер има вграден-во 6-оската gyroscope чип , со тело, чувство и движење контроли функции,способни за екстремно прецизен брзина, позиција и прецизна контрола, брзиот старт/стоп движење, на безжичен контролер компатибилен со nintendo преклопник овозможува висока прецизност признавање на насока и видното поле.Поддршка за NFC, Турбо и двоен вибрации, едно-копче на екранот,едно-копче за будење【Дома】. 【ДВОЈНО МОТОРИ ❷ Притиснете и задржете го врати на справи (копчето) за 3-5 секунди за да внесете спарувањето, 4 Led диоди за на рачка На менувачот cyclically и влегува спарувањето државата; ❸ Кога се справи со ЛЕР е за долго време, впарувањето е успешна, и потоа притиснете (HOME) копче за да се вратите на главниот интерфејс.

Детални спецификации

Додатоци на производи