.

.

Anrir Компатибилен за Garmin Vivoactive 4S Бенд, 18mm Силикони+Кожа+Нерѓосувачки Челик Бенд за Garmin Vivomove 3S 39mm, Фосилните Жените Генералот 5E 42mm/Sport 41mm, Фосилните П Потфат Генералот 4

Anrir Компатибилен за Garmin Vivoactive 4S Бенд, 18mm Силикони+Кожа+Нерѓосувачки Челик Бенд за Garmin Vivomove

евалуација:

DEN 575.76
Од стока
Во магацинот

Компатибилни Модели : Компатибилност за вашиот Garmin Vivoactive 4 S 40mm, Vivomove 3 S 39mm smart watch,Фосилни Жените Генералот 5 E 42mm, Фосилните П Потфат Генералот 4 HR/Генерација 3, Фосилните Жените Спорт 41mm, Withings Челик 36mm/Withings Челик HR 36mm/Withings Activite smart watch.Smart watch уред НЕ се вклучени.Лесно да се Инсталира & Отстрани : Многу лесно да се биде инсталиран на вашиот Garmin Vivoactive 4 S 40mm итн.smart watch и ќе остане цврсто и практично да се отстрани од неа, како и.Премиум Материјал : Ова 18mm ширина види бенд одговара за 5.51"-7.87" (140mm-200mm) зглоб.Сите бендови се многу удобно за ден на ден носи.За Различни Прилики : Различни бенд за различни повод, овие 18mm qiuck ослободување solft бендови може да ги задоволи барањето на работа, спорт и забава.Ако не сте 100% задоволни, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе го направи тоа право.

Детални спецификации

Додатоци на производи