.

.

FYOUNG Сите во 1 Додатоци Колекции за Префрлање OLED 2021 Модел:Случај & Екран Заштитник, Рака Костец & Трки Тркала за Радост con, Контролор на Полначот на Клупа, Носење и Пов?

FYOUNG Сите во 1 Додатоци Колекции за Префрлање OLED 2021 Модел:Случај & Екран Заштитник, Рака Костец & Трки

евалуација:

DEN 1103.76
Од стока
Во магацинот

Внатрешната структура може да се спречи предмети од гребење едни со други, заштитени од сите предмети од гребнатини за време на патување.Најдобар подарок избор : додатокот пакет за префрлање OLED 2021 модел е посебно дизајниран и компатибилен со Nintendo Switch OLED, го инсталирате во новата конзола за повеќе да се забавуваат, тоа е најдобриот подарок избор за вашето семејство, пријатели, деца и пријатели.Нашиот Уникатен дизајн : Ние изграден во една симпатична мала огледало (акрилик материјал) за оваа носење ви одговара, ти ги елегантен изглед, додека во патувањето.Преносни Патување за Носење за Префрлање OLED : Доаѓаат со рамо лента, преносни со вршење или место во вашето патување случај, голем складирање идеален за патување се земе switch додатоци.Сите-ВО-ЕДНО Додатоци Комплет за Префрлање OLED : мора да се додатоци за полнење компатибилен со Nintendo Switch OLED модел, вклучува : 1x за носење, 2x калено стакло екран заштитник за префрлање OLED конзола со чиста додатоци, 1 x заштитна случај, 2 x рака костец, 2 x трки тркала рака костец, 1x пати-во можност екранот потпирачот, 8x палецот зафат капи, 1x шминка огледало, 1x рамо, рака, 1x картички solts.Носење изграден во картичката начин на кој тоа прилог 12 игра картички, Дизајн, со посебен внатрешниот џеб на средниот дел на кој може да се организираат повеќе вредни приватни работи.

Детални спецификации

Додатоци на производи