.

.

VR Слушалки Компатибилен со Nintendo Switch & Nintendo Switch OLED Модел, OIVO 3D VR (Виртуелна Реалност) Очила, Вклучете VR Labo Очила Слушалки за Nintendo Префрлате

VR Слушалки Компатибилен со Nintendo Switch & Nintendo Switch OLED Модел, OIVO 3D VR (Виртуелна Реалност) Очила,

евалуација:

DEN 647.76
Од стока
Во магацинот

Safe Кука & Јамка Дизајн : Лесен за користење, заштита на вашата префрлате од нула и да падне, само изберете го вашиот VR играта или видео на Youtube "се види во VR", многу погодно да уживаат во 3 D светот.(Повеќе погодна искуство и луѓе со рецепт очила можат да го носат овој VR премногу.Ergonomical Дизајн : се Прилагоди на големината за да ги собере за секој раководител, со топлина дисипација и тип C порта дупки, тоа исто така ја зголемува дебелината на допир вашето лице поудобно, на Youtube се гледа додека се полни, а вие може да се земе од радост-лошите страни додека играте, редовни картон VR кои е да не им се дозволи целосен опсег со joysticks и неколку копчиња се половина покриен што го прави тешко да ги користите брзо.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се земе од Радост-Един ќе биде мала тежина за да го користите, 15~36mm, не може да се вклопат за огромен нос.Види и да Игра во VR : HD оптимизација ве посебно доживување да се види на Youtube и се игра Super Smash Брос & Zelda & Супер Марио Одисеја итн.Кажете Збогум На Carboard Материјали : Направи на ЕВА и Оксфорд материјали, супер мала тежина и трајни, не се грижите дека вашиот VR стакло се mildew во влажни временски услови, вклучува прилагодливи headstrap и повеќе дебели материјали за да се допрат твоето лице, не треба да се контрола на прекинувачот конзола во близина на вашата глава.

Детални спецификации

Додатоци на производи