.

.

CHENJUAN Минијатурни Хидраулични Multistage Хидраулични Цилиндри Две фази Телескопски Цилиндар Дијаметар 20mm Депонија Камион Рудникот автомобил Модел користете Додатоци ?

CHENJUAN Минијатурни Хидраулични Multistage Хидраулични Цилиндри Две фази Телескопски Цилиндар Дијаметар 20mm

евалуација:

DEN 2390.40
Од стока
Во магацинот

329 Минијатурни Масло Цилиндар 12mm двонасочни Модел Хидраулични Цилиндри.Модел : 329. Материјал : не ' рѓосувачки челик цилиндар.Боја : месинг.Забелешка : не користете overpressure за овој производ со 4 MPA. 329 Минијатурни Масло Цилиндар 12mm двонасочни Модел на Хидраулична Cylinder Model : 329 Material : нерѓосувачки челик cylinder Color : brass Suitable : Багер модел, депонија камион модел, училиште тест, индустриски минијатурни equipment Note : не користете overpressure за овој производ со 4 MPAWe нудат 100% пари гаранција за враќање во рок од 30 дена бесплатен замена.Ти си преземање на никаков ризик со купувањето.Ако имате било каков проблем, само се чувствуваат слободни да контакт со нас.

Детални спецификации

Додатоци на производи