.

.

Legrand - OnQ 26TE16I Ѕид Плочи - Premolded Глас/Видео, 3 Линија, боја на слонова коска

Legrand - OnQ 26TE16I Ѕид Плочи - Premolded Глас/Видео, 3 Линија, боја на слонова коска

евалуација:

DEN 344.16
Од стока
Во магацинот

Декоратор-стил правоаголна дизајн.RJ11 модуларен џек.Одговара на стандард една банда електрични кутија.Може да се користи во multigang апликации.Лицето изградена на високи влијание термопластични.Една банда, еден отворање на шест диригент модуларен Џек.Боја на слонова коска.

Детални спецификации

Додатоци на производи