.

.

VCE 30-Pack Празно Корекција Џек Внесува Бела Пакет со 5-Pack CAT6 RJ45 Корекција Џек Внатрешно Couplers Бела

VCE 30-Pack Празно Корекција Џек Внесува Бела Пакет со 5-Pack CAT6 RJ45 Корекција Џек Внатрешно Couplers Бела

евалуација:

DEN 345.36
Од стока
Во магацинот

VCE 30-Pack Празно Корекција Џек Внесува бела Пакет со 5-Pack CAT6 RJ45 Корекција Џек Внатрешно Couplers Бела.Празно е камен-темелник џек вметнете може да се snaped лесно во компатибилен печ панели и wallplates.Обезбедува уредни, чисти & професионални бараат инсталација во дом или канцеларија.Повторно употребливи корекција џек внесува може да биде лесно да се исклучи и се преместени кога надградба или redecorating.Cat6 корекција спојка се користи за unshielded извртени пар (UTP) Cat6 кабел,Cat5 Кабел,Cat5e Кабел.Одговара на сите стандарден клуч ѕид плочи и панели.Злато позлатен контакти и лесно snap-in задржување на клипот се обезбеди безбедна и отпорност на бесплатна конекција.Иднина-доказ вашата мрежа за 1-Gigabit Ethernet на Cat5e цена со овој удобен и ефикасен мулти-pack удар надолу клуч за Етернет.Овој пакет содржи 2 предмети.

Детални спецификации

Додатоци на производи