.

.

Војната Светот Scenics Бела Урнатини Прашина - 200g Торба – Wargame Сценографијата Минијатурни Базираше Материјал Пејзаж Модел Моделирање Diorama Железничката Железничката И

Војната Светот Scenics Бела Урнатини Прашина - 200g Торба – Wargame Сценографијата Минијатурни Базираше Материјал

евалуација:

DEN 260.64
Од стока
Во магацинот

Бела Урнатини Прашина Примерок во 100g, 200g, 180ml или Примерок торба со Војна Свет Scenics.Дел од нашата широка палета на базираше материјали.Брзо и лесно да се примени.Идеален за 15-22mm минијатури, било wargaming модел база, battleboard или diorama.Совршен за Warhammer 40k, репетирачко, Necromunda, Возраст на Sigmar и други wargames.

Детални спецификации

Додатоци на производи