.

.

Порцелански Кујна Dinnerware Поставите Керамички садови 12 Парче Селски Dinnerware Сет, Услуга за 4 Од FFYY (Боја : Сива боја, Големина : 12 Парче Dinnerware Set)

Порцелански Кујна Dinnerware Поставите Керамички садови 12 Парче Селски Dinnerware Сет, Услуга за 4 Од FFYY

евалуација:

DEN 652.80
Од стока
Во магацинот

Високо-Квалитетни Здрави Порцелан : Ова керамички кујна dinnerware собата е направен од високо-квалитетни порцелански.Приближна тежина на секое парче : 11 инчен вечера плоча - 16 оз, 8.салата чинија и 7.вечера плоча, 8.Керамичка dinnerware поставите обезбедува удобен пластовидно дизајн.Ние и ветуваме да ви донесе 100% задоволителна услуга.Употреба и чистење на чаши и чинии е брзо и лесно.Керамичка dinnerware собата е отпуштен од работа на висока температура, светлина и проѕирен, без нечистотии, не исчезнува, без гребнатини, здрава и еколошки пријателски, и лесно да се чисти.Во повеќето случаи, dinnerware поставени само треба да се избриша со влажна крпа или лесно печете со топла вода.Ако постои било каков проблем, ние ќе ги реши вашите грижи во рок од 24 часа.5 инчен салата чинија - 10 мл, 7.

Детални спецификации

Додатоци на производи