.

.

Порцелански Кујна Dinnerware Поставите Керамички садови Dinnerware Сет, Услуга за Четири (16pcs), Дрво Со FFYY (Боја : Сива)

Порцелански Кујна Dinnerware Поставите Керамички садови Dinnerware Сет, Услуга за Четири (16pcs), Дрво Со FFYY

евалуација:

DEN 1245.84
Од стока
Во магацинот

Високо-квалитетни материјали, здрава и безопасно.Керамичка dinnerware поставите обезбедува удобен пластовидно дизајн.Употреба и чистење на чаши и чинии е брзо и лесно.Во повеќето случаи, dinnerware поставени само треба да се избриша со влажна крпа или лесно печете со топла вода.Ризик Набавка : Поради посебност на порцелански dinnerware, ако имате било какви прашања во врска со нашите dinnerware поставува, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние и ветуваме да ви донесе 100% задоволителна услуга.Секој производ ќе се купи е уникатен.26 во ДЕСЕРТ ПЛОЧА, 4 - 7.

Детални спецификации

Додатоци на производи