.

.

VIBRANZ-ЛАБОРАТОРИЈА Staplers Канцеларија Спојувач Тешки Спојувач Симпатична Спојувач Канцелариски Материјали за Биро Спојувач Стандард Прилично Додаток Комерцијален ?

VIBRANZ-ЛАБОРАТОРИЈА Staplers Канцеларија Спојувач Тешки Спојувач Симпатична Спојувач Канцелариски Материјали

евалуација:

DEN 335.76
Од стока
Во магацинот

VIBRANZ-ЛАБОРАТОРИЈА МОДЕРНИОТ КАНЦЕЛАРИЈА ДЕСКТОП ФЛОРАЛНИ СПОЈУВАЧ : Замисли : вие сега ја води модна изјава во вашата канцеларија.Мода, шик и стилски, прилично, и уште поважно, практични.Натпреварот ефикасност во стил!.ПРАКТИЧНО, ЗДРАВ ДИЗАЈН КОЈ ПОДДРЖУВА ПОДОЛГИ НОЗЕ STAPLES : Дизајниран со двете стил и издржливост во умот.На високо-квалитетни stapling механизам поддржува голем опсег на staples, од стандардната 246 да се подебели, подолги нозе и посилна staples - 236, 238, 248. Гумени дното го задржува спојувач во место како ќе притиснете надолу, така што не се лизга.Не само што го добива на работа, тоа останува.СОВРШЕН ПОДАРОК : идеален канцелариски подарок за студент пријател, колега во канцеларија или дека некој посебен.Тие ќе те сакам кога тие водат на модата во нивниот круг на пријатели и колеги.Staples НЕ се вклучени.ЗЕМЕТЕ ЕДЕН ЗА СЕБЕ ИЛИ ЗА ВАШИТЕ НАЈБЛИСКИ СЕГА.Се појавување ножици и лента фармацевт од VIBRANZ-ЛАБОРАТОРИЈА премногу.

Детални спецификации

Додатоци на производи