.

.

Swingline Спојувач, 20 Листови, Мали, Половина Лента, Гроздобер, Бела (S7042301AZ)

Swingline Спојувач, 20 Листови, Мали, Половина Лента, Гроздобер, Бела (S7042301AZ)

евалуација:

DEN 302.16
Од стока
Во магацинот

Сигурност во своите најдобри; ова Swingline гроздобер спојувач комбинира функцијата со класичен дизајн за стилски изјава за вашиот дом или Канцеларија биро.Со стил сопствена, оваа бела Swingline гроздобер спојувач обезбедува квалитет stapling перформанси при додавање на носталгични допир да вашиот Канцелариски простор.Staples до 20 листови во исто време, така што може да се главен повеќе за помалку време; издржливи метална база за долготрајна употреба.Основата на спојувач е метал и телото е од пластика.Лесно tackles Постојан stapling и се отвора за tacking способност; компактен и пренослив, има вграден-во главен смена.Има половина лента од 105 staples, 1/4" должина; бела боја со златни акценти; се препорачува за употреба со Swingline s.С. 3 Премиум staples или Swingline стандард staples.

Детални спецификации

Додатоци на производи