.

.

MightySkins (Ладилникот Не се Вклучени) Кожа Компатибилен со OtterBox Потфат 65 qt Кулер - Сина Школки | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени |

MightySkins (Ладилникот Не се Вклучени) Кожа Компатибилен со OtterBox Потфат 65 qt Кулер - Сина Школки | Заштитна,

евалуација:

DEN 2049.60
Од стока
Во магацинот

СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажат свој уникатен стил со Mighty Skins за вашиот Otter Box Потфат 65 четвртиот Кулер!Не ми се допаѓа Сина Школки кожа?Имаме стотици дизајни за да изберете од, така што вашите ладилникот ќе биде единствен што ќе се!.ИЗДРЖЛИВИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот поладна од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!Mighty Skins МЕКА кожа, винил покрие, не е направен од гума, силикони или пластична & тоа НЕ е ТЕШКО случај.ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : се Применува вашиот Mighty Skins винил decal лесно & со прецизност на вашиот кулер благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.ЗАДОВОЛСТВО : Нашите пријателски, познавања персонал е тука да ви помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет!Ако имате било какви проблеми со вашиот ред или не сте задоволни од било која причина, само ги споделите со нас и ние ќе бидеме таму да им помогне!.

Детални спецификации

Додатоци на производи