.

.

MightySkins (Ладилникот Не се Вклучени) Кожа Компатибилен со RTIC 65 Кулер (2017 Модел) - Теал Мермер | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени | ?

MightySkins (Ладилникот Не се Вклучени) Кожа Компатибилен со RTIC 65 Кулер (2017 Модел) - Теал Мермер | Заштитна,

евалуација:

DEN 2198.40
Од стока
Во магацинот

СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажат свој уникатен стил со Силни Кожи за вашиот RTIC 65 Кулер (2017 Модел)!Не ми се допаѓа Теал Мермер кожа?Имаме стотици дизајни за да изберете од, така што вашите ладилникот ќе биде единствен што ќе се!.ИЗДРЖЛИВИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот поладна од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!Силен Кожа МЕКА кожа, винил покрие, не е направен од гума, силикони или пластични И тоа НЕ е некој тежок случај.ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : се Применува вашите Силни Кожи винил decal лесно И со прецизност на вашиот кулер благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.ЗАДОВОЛСТВО : Нашиот , познавања персонал е тука да ви помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет!Ако имате било какви проблеми со вашиот ред или не сте задоволни од било која причина, само ги споделите со нас и ние ќе бидеме таму да им помогне!.

Детални спецификации

Додатоци на производи