.

.

MYLPDZSWZX Уметност Дизајн Цвеќиња Автомобил Налепници и Decals AUT И Телото Заврши Винил Филм Автомобили Производи Декорација Додатоци Автомобили Luopan Автомобил Decals Налеп?

MYLPDZSWZX Уметност Дизајн Цвеќиња Автомобил Налепници и Decals AUT И Телото Заврши Винил Филм Автомобили Производи

евалуација:

DEN 1077.60
Од стока
Во магацинот

Производот Категорија : Налепница.Материјал : ПВЦ.Боја : Црна, бела жолта црвена сина.Опис : Големина : Мали 50*16 CMlarge 130*40 широк(2 парчиња)Монтажа : универзална за cars Installation : 1. чиста паста position2. се движат дното труд на back3. прилагодете позиција и paste4. scrape налепници за израмнување bubble5. се движат трансфер филм carefully6. Заврши.Не измијте го вашиот автомобил во рок од 3 дена.Пакување листа : 1x Автомобил Худ Sticker2x автомобил sticker Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.

Детални спецификации

Додатоци на производи