.

.

MYLPDZSWZX 2 ПАРЧИЊА DIY Auto Tuning Додатоци Автомобил Страна Тело Налепници Автомобил Здолниште Мрачно Decals за Л 200 2011-2019 Off Road Пикап Luopan Автомобил Decals Налепници (Боја Име : Сива

MYLPDZSWZX 2 ПАРЧИЊА DIY Auto Tuning Додатоци Автомобил Страна Тело Налепници Автомобил Здолниште Мрачно Decals

евалуација:

DEN 638.40
Од стока
Во магацинот

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Материјал : ПВЦ.Применливи За Мицубиши L200. Функција : Само-лепило и Отстранлив,Температурата отпорни,Не се намалила,долгорочна издржливост,Декорација за вашиот автомобил.Како да се инсталира : 【1】Чистење на вашиот автомобил каде што ќе биде вметнат.【2】ги тргнеме на назад хартија на налепница, полека, и се држи на вашиот автомобил.【3】Користете кредитна картичка,squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal.【4】Внимателно и полека,отстранете трансфер лента од вашиот decal.【5】Заврши.Не измијте го вашиот автомобил во рок од 3 дена.Answer : ___________________________ Note : 【1】Објект боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор【2】Ако ви обезбеди модели, ние може да ги поддржи автомобил налепници customization Package Вклучува : 2×Автомобил Страна Тело Decals.

Детални спецификации

Додатоци на производи