.

.

MYLPDZSWZX 2 парчиња Автомобил Подесување Додатоци Автомобил Страна Налепница Стилски Авто Винил Филм Декорација Decal DIY Спортски Стајлинг за Nissan Пикап Серија Модели на ?

MYLPDZSWZX 2 парчиња Автомобил Подесување Додатоци Автомобил Страна Налепница Стилски Авто Винил Филм Декорација

евалуација:

DEN 590.40
Од стока
Во магацинот

Функција : .Самолепливи и отстранлив,Температурата отпорни,не се намалила,долгорочна издржливост,декорација за вашиот автомобил.Боја : Црна/Бела/Сива/Сино/Жолто/Црвени/Мат Црна Боја.Материјал : ПВЦ.Применливи за Нисан. 100% Сосема нов и висок quality Note : 1.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот компјутер monitor2.ако ви Обезбеди модели, ние може да ги поддржи автомобил налепници customization Package Вклучува : 2×Автомобил Страна Тело Decals.

Детални спецификации

Додатоци на производи