.

.

MYLPDZSWZX 4Pcs Случај Додатоци Универзална Карбонски Влакна Автомобил Вратата Страна Работ Guard Анти-Нула Заштита Трим Налепници за SUV Автомобил Камион Luopan Автомобил Decals

MYLPDZSWZX 4Pcs Случај Додатоци Универзална Карбонски Влакна Автомобил Вратата Страна Работ Guard Анти-Нула

евалуација:

DEN 868.80
Од стока
Во магацинот

Спецификации : .Материјал : јаглерод влакна.Објектот должина : 4.1 (на предната врата). 2.95 (на задната врата).Мека текстура и убаво флексибилност.Обезбедува штета заштита преку апсорбирање на влијанијата и averts гребење кога запирање или паркинг.Висок квалитет на вистински сјајни карбонски влакна носи вашиот автомобил моден стил.Универзална, погоден за повеќето видови на автомобили, камиони, спортски автомобили.Лесно да се инсталира, едноставно се отстрани без остаток и да го оштети.Ултра долг животен век за употреба на отворено, нема да исчезнат или да се кандидира, дури и под екстремни временски услови.Пакет големина : 110 * 30 * 20mm / 4.33 * 1.18 * 0.79 in Package тежина : 20g / 0.7 унци.

Детални спецификации

Додатоци на производи