.

.

MYLPDZSWZX 1PCS Авто Додатоци Трки Линија Винил Мрачно Худ Decal Налепница Мода Забава Мода Линија Декорација Тело Автомобил Камион Налепница за Сите Модели на Автомобили Lu

MYLPDZSWZX 1PCS Авто Додатоци Трки Линија Винил Мрачно Худ Decal Налепница Мода Забава Мода Линија Декорација

евалуација:

DEN 1576.80
Од стока
Во магацинот

Карактеристики : . 100% Сосема нов и висок квалитет.Функција : Само-лепило и отстранлив,Температурата отпорни,не се намалила,долгорочна издржливост,декорација за вашиот автомобил.Материјал : ПВЦ.Како да го инсталирате : 1.Чистење на вашиот автомобил каде што ќе биде вметнат.2.Полетување на назад хартија на налепница, полека, а и се држи на вашиот автомобил.3.Користете кредитна автомобил,squegee, или нешто слично, за да се изедначи одредување на вашата decal4.Внимателно и полека,отстранете трансфер лента од вашиот decal5.Заврши.Не измијте го вашиот автомобил во рок од 3 дена.Answer : ___________________________ Note : 1.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот компјутер monitor2.ако ви Обезбеди модели, ние може да ги поддржи автомобил налепници customization Package Вклучува : 1×Автомобил налепници.

Детални спецификации

Додатоци на производи