.

.

MYLPDZSWZX 2 парчиња Tuning Автомобили Додатоци Автомобил Худ Покрие Налепница Авто Винил Филмот Долго Мрачно Decals Стилски Графика Автомобил Спорт Стил Налепница Luopan Автом

MYLPDZSWZX 2 парчиња Tuning Автомобили Додатоци Автомобил Худ Покрие Налепница Авто Винил Филмот Долго Мрачно

евалуација:

DEN 1579.20
Од стока
Во магацинот

Карактеристики : .Сосема нов и висок квалитет.Самолепливи и отстранлив,Температурата отпорни,не се намалила,водоотпорен,долгорочна издржливост.Цврсто да се стави на автомобилот,не исчезнат,не му наштети на боја.Лесен и ефтин начин да го надградите вашиот возило е екстериерот.Спецификации : Димензии : 90cmx9cm Color : Црна/Бела/Сива/Сино/Жолта боја/Црвен/Портокал/Sliver Material : PVCApplicable модели : Сите модели,renderings за референца only Application на налепницата е многу лесно,земајќи само неколку минути.1.Чистење на вашиот автомобил каде што ќе биде вметнат.2.Полетување на назад хартија на налепница,полека, а и се држи на вашиот автомобил.3.Почекајте да се исуши или употреба на фен за коса да се загрее тоа го прават тоа леплива и фирма е подобро.4.Заврши.Не измијте го вашиот автомобил во рок од 3 дена.Пакетот Вклучува : 2×Автомобил Страна Тело Decals Совети : 1.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите 2.ако ви Обезбеди модели,ние може да ги поддржи автомобил налепници за прилагодување.

Детални спецификации

Додатоци на производи