.

.

Трошните Беркли - Cal во Cursive - Мали Стил Decal (4X4)

Трошните Беркли - Cal во Cursive - Мали Стил Decal (4X4)

евалуација:

DEN 204.00
Од стока
Во магацинот

ТИМОТ ГОРДОСТ - Фанови прикажи ги исклучите вашиот тим гордост, со оваа прекрасна винил decal на вашите омилени тимови' лого.DISPLAY & ГОЛЕМИНА : Овој тенок decal мерки во 4" x 4".ЖИВОПИСНИ БОИ & СВЕТЛО ДЕКОРИРАНИ - Ова винил decal е направен од природни влакна, кои апсорбираат бои при печатење за да го даде долготраен светли и живописни изглед за годините што доаѓаат.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД од СТРАНА на АМЕРИКАНСКИ РАБОТНИЦИ - Секој decal е направен со висок стандард од страна на нашите Американски работна сила за обезбедување квалитет во секој објект.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ - Овие тим логоа и бои се официјално лиценцирани & умре сече на секој тимови' лого форма.

Детални спецификации

Додатоци на производи