.

.

Дербито Мрачно Автомобил Налепница Страна на Вратата на Моторот Покритие за Мини Купер F56 F54 F57 F55 F60 R50 R52 R53 R55 R56 R57 R58 R59 Додатоци Luopan Автомобил Decals Налепници ( Боја Име

Дербито Мрачно Автомобил Налепница Страна на Вратата на Моторот Покритие за Мини Купер F56 F54 F57 F55 F60 R50

евалуација:

DEN 307.20
Од стока
Во магацинот

100% сосема нов и добра quality Decorate на вашиот автомобил со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на вашиот car The автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за years Easy да се инсталира, само лупам и paste They ќе не уништи боја или атипичен на.

Детални спецификации

Material:
PVC
Color:
As the pictures show
Size:
side door 2* 190X12CM,
engine cover 1*110X15CM, :
rearview mirror 2*15x2.4cm :
Fit for Mini Cooper F56 F54 F57 F55 F60 R50 R52 R53 R55 R56 R57 R58 R59 R60 R61 :
Package Includes:
5PCS x Car Door Side Skirt Stickers :
Installation Instruction:
1. Clean the car , keep it dry :
2. Get rid of the car sticker holder and put the car sticker onto installation location :
3. Use a credit card scrape the of car sticker until there is no bubble :
4. Get rid of the transfer film :
Never put the car under the hot sun within 48 hours after the installation! :
Never wash the car within 48 hours after installation! :

Додатоци на производи