.

.

1PCS Автомобил Додатоци Авантуристи Автомобил Худ Налепница Модифицирани Винил Decals Интересен Автомобил Опфаќа За Off-road Патеки 4X4 Камион Luopan Автомобил Decals Налепници (

1PCS Автомобил Додатоци Авантуристи Автомобил Худ Налепница Модифицирани Винил Decals Интересен Автомобил Опфаќа

евалуација:

DEN 482.40
Од стока
Во магацинот

Спецификација : .Материјал : ПВЦ.Боја : Црвена,Црна,Whie,Сина,Жолта.Тип : Вратата decal, Телото Decal, Хауба Decal, задната врата се Decal, Прозорец Decal.Поставување на Возило : Лево, Десно.Ова е за Гуми оди decal дека е Перат и автомобил се мијат safe Self лепило налепници, се придржуваат до било чиста, сува, мазна .Долготрајни, flexble и издржливи.Висока температура &water Proof Fashion и декорација, уникатна и привлечна.Дајте му на вашиот автомобил посебен feeling Can се применуваат на автомобил да се заштити автомобилот.Пакет содржи : 1 x Автомобил Фендер Мрачно Stickers Note : (1) Сите слики се професионално обоени, но поради различни амбиентална светлина и различни екранот прилагодувања на уредот, може да има некои отстапувања помеѓу сликите можете да го видите и ставки за себе.Ве молиме да се разбере.(2) податоците се измерени рачно, и може да има некои отстапувања, но тоа не влијае на користењето.

Детални спецификации

Додатоци на производи