.

.

MYLPDZSWZX 1pc Автомобил Стил, Декорација Додатоци 3D Турбо Логото Налепница Метални Легури Амблем Значка Decals за Сите Модели на автомобили Luopan Автомобил Decals Налепници (Бо?

MYLPDZSWZX 1pc Автомобил Стил, Декорација Додатоци 3D Турбо Логото Налепница Метални Легури Амблем Значка Decals

евалуација:

DEN 2011.20
Од стока
Во магацинот

1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Водоотпорен, сонце-доказ и водоотпорен. 3. Дизајниран за било кој автомобил, екстериер и ентериер. 4. Лесно да се инсталира, само да го поставите. 5. Лесно да се отстрани, да не се оштети автомобил или лево над лепак на автомобил.Спецификација : Име на Производ : 3 D ТУРБО Логото Автомобил Стил Налепница Боја : Црна, Сребрена, Црвена и Сребрена, Црвена и Црна, Црна и Silver Material : Висок Квалитет Matal Alloy Size : 9.7 cm x 1.1 cm/ 7,6 cm x 1.8 cm (Како на сликата)Поставување на Возило : Автомобил Body Quantity : 1 Pc Fitment : Одговара За Cru-ze Џи-ly Б-M-W Бен-z A-u-d-i V-W Автомобил Стил Итн.Пакет се вклучени : 1 x 3 D ТУРБО Логото Автомобил Налепница.

Детални спецификации

Product Name:
3D TURBO Logo Car Styling Sticker
Color:
Black, Silver, Red and Silver, Red and Black, Black and Silver
Material :
High Quality Matal Alloy
Size:
9.7cm x 1.1cm/ 7.6cm x 1.8cm (As the picture)
Placement on Vehicle:
Car Body
Quantity:
1 Pc
Fitment:
Fit For Cru-ze Gee-ly B-M-W Ben-z A-u-d-i V-W Car Styling Etc.
Package included:
1 x 3D TURBO Logo Car Sticker :

Додатоци на производи