.

.

BASICARE Cuticle Ножици-Прецизност Криви Ножеви-не ' Рѓосувачки Челик-Удобно Прст Прстени-за да Скратите Hangnails и Кутикулите -3.5 инчен парична Казна Криви

BASICARE Cuticle Ножици-Прецизност Криви Ножеви-не ' Рѓосувачки Челик-Удобно Прст Прстени-за да Скратите Hangnails

евалуација:

DEN 287.76
Од стока
Во магацинот

ОСТРИ, КРИВИ НОЖЕВИ : остри ножеви направи чисти се сече и се криви ножеви се создаде криви намали должината на природни нокти линија.Ги чисти со алкохол и чувајте го на суво место.Притисни cuticle назад со нашите Basicare Cuticle Стап или Cuticle Тласкач.КОРИСТЕТЕ СОВЕТИ : Натопете ги рацете во топла вода да омекне ноктите пред сечење.Обичај contoured тело е дизајниран за удобно ракување.

Детални спецификации

Додатоци на производи