.

.

TEMCo Повлечи Crimper Алатка TH0012-8 AWG - 0000 AWG(4/0) DIELESS Алинеја Електрична Батерија Терминал Кабел Жица 5 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА

TEMCo Повлечи Crimper Алатка TH0012-8 AWG - 0000 AWG(4/0) DIELESS Алинеја Електрична Батерија Терминал Кабел

евалуација:

DEN 2590.80
Од стока
Во магацинот

Црна оксид crimp ram меморија нема да чип или шушка.Dieless дизајн брзо да се прилагодува на целиот спектар на терминал големини 8 мерач иако 0000 мерач (4/0).Совршен за Батеријата жица stranding тип, повлечи дебелината на ѕидот и fitment итн.Оваа алинеја crimper вади го погоди работа со не пораст на knob на вредноста за crimp длабочина.Спецификации и Карактеристики.

Детални спецификации

Додатоци на производи