.

.

LENOX Алатки 22209C5 5 Сечилото Crimper

LENOX Алатки 22209C5 5 Сечилото Crimper

евалуација:

DEN 852.96
Од стока
Во магацинот

За crimping тркалезна метална цевка за да се создаде машко ставањето крај.Оптимално се справи со распон за максимална моќ и удобен работен опсег.Crimps потешки мерач цевка.LENOX прецизност лим измислица алатки се идеални за HVAC проекти.Засилен Хром Силикони вентил-квалитет жица трае за цел живот.Ергономски, над-обликувани рачки се удобно да го намалат заморот и не се лизга за подобра контрола и безбедност.LENOX прецизност лим измислица алатки се идеални за HVAC проекти.ЛИМ 18 ga , од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 22 ga , MALCO C5 , среден запад FCT-M-C5, WISS HC5 V и KLEIN 86550.

Детални спецификации

Додатоци на производи