.

.

Cellet Црна Тешки Купот на Мобилен Телефон Носителот на Планината Gooseneck Компатибилен со Samsung A02s

Cellet Црна Тешки Купот на Мобилен Телефон Носителот на Планината Gooseneck Компатибилен со Samsung A02s

евалуација:

DEN 1627.20
Од стока
Во магацинот

Тешки прилагодливи база за да се вклопи во вашата чаша носителот.Издржливи и флексибилни goose вратот.Accommodates телефони до 3,5" широк.Не се лизга rubberized костец / поддршка безбеден вашиот уред во место.Бренд, не е ОЕМ производ.

Детални спецификации

Додатоци на производи