.

.

Hemobllo Животинско Телефон Стојат Цртан филм Биро Мобилен Телефон Стојат Табела Мобилен Телефон Декоративни Стојат Полица Украс за Домот за Статистика Спалната соба

Hemobllo Животинско Телефон Стојат Цртан филм Биро Мобилен Телефон Стојат Табела Мобилен Телефон Декоративни

евалуација:

DEN 1300.80
Од стока
Во магацинот

Производот има едноставен дизајн.Производот е парична казна изработка.- Со соодветна агол поддршка дизајн, стабилни, тоа може да телефон од гребење и паѓање.- Телефонот држач е погоден за канцеларија, спална соба, студија соба, дневна соба и на други места.Со соодветна агол поддршка дизајн, стабилни, тоа може да телефон од гребење и паѓање.Телефонот држач е погоден за канцеларија, спална соба, студија соба, дневна соба и на други места.Направени од високо - квалитетен материјал, безбедно, практично и трајно да ја користите.Опис Ако вие' повторно во потрага по соодветно телефон застане, ќе' го најде тоа!Нашиот мобилен телефон може да го држите телефонот цврсто и лесно, и може да се користи како почетен украс, многу практични и симпатична.- Исклучителна изработка и материјали обезбеди подолг сервисен живот и совршени детали.Практичен телефон носителот може да се ослободи вашите раце кога гледате видео, да слушате музика, да остварите видео повик.Производот има едноставен дизајн.Пакет Вклучувајќи 1 × Мобилен Телефон Држачот.Исклучителна изработка и материјали обезбеди подолг сервисен живот и совршени детали.

Детални спецификации

Додатоци на производи