.

.

Hemobllo Животинско Телефон Стојат Цртан филм Биро Мобилен Телефон Стојат Табела Мобилен Телефон Декоративни Стојат Полица Украс за Домот за Статистика Спалната соба

Hemobllo Животинско Телефон Стојат Цртан филм Биро Мобилен Телефон Стојат Табела Мобилен Телефон Декоративни

евалуација:

DEN 1579.20
Од стока
Во магацинот

- Големина : 7.Практичен телефон носителот може да се ослободи вашите раце кога гледате видео, да слушате музика, да остварите видео повик.Со соодветна агол поддршка дизајн, стабилни, тоа може да телефон од гребење и паѓање.Карактеристики - Материјал : Смола - Со стабилна структура, сигурен, практичен и трајни производи за употреба.Производот има едноставен дизајн.Производот е парична казна изработка.- Со соодветна агол поддршка дизајн, стабилни, тоа може да телефон од гребење и паѓање.- Исклучителна изработка и добар материјали обезбеди подолг сервисен живот и совршени детали.Телефонот држач е погоден за канцеларија, спална соба, студија соба, дневна соба и на други места.Производот е парична казна изработка.- Телефонот држач е погоден за канцеларија, спална соба, студија соба, дневна соба и на други места.Опис Ако вие' повторно во потрага по соодветно телефон застане, ќе' го најде тоа!Нашиот мобилен телефон може да го држите телефонот цврсто и лесно, и може да се користи како почетен украс, многу практични и симпатична.- Боја : Избрани Боја.Производот има едноставен дизајн.Пакет Вклучувајќи 1 × Мобилен Телефон Држачот.- Практичен телефон носителот може да се ослободи вашите раце кога гледате видео, да слушате музика, да остварите видео повик.

Детални спецификации

Додатоци на производи